S-3553LC20D

S-35/53LC20D je par SFP modula, S-35LC20D je 1.25G Single Mode opticki SFP modul sa LC konektorom, T1310nm/R1550nm, koji je funkcionalan za konekcije do 20km i podrzava DDM. S-53LC20D je 1.25G Single Mode opticki SFP modul sa LC konektorom, T1550nm/R1310nm, koji je funkcionalan za konekcije za do 20km i takodje podrzava DDM.

Moduli su testirani i kompatibilni sa RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i  CCR1036-12G-4S. Jedinice su takodje kompatibilne sa  SFP uredjajima drugih proizvodjaca.

Detaljne specifikacije modula

...