S-85DLC05D

1.25G SFP, 850nm Dual LC konektor, namijenjen za dužine Multi Mode fiber konekcija do 550 metara, DDM

Kompatibilno sa sljedećim uređajima: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S 

Detaljne specifikacije modula

...